Инцидент в София: 12-годишно момиче падна в шахта
Сигналът е подаден малко след 17:00 часа. Детето е транспортирано в „Пирогов“, където лекарите съобщават, че е контактно и адекватно.
12-годишно момиче е пострадало след падане в шахта в района на комплекс „Червено знаме“ в София.
Сигналът за инцидента е подаден около 17:00 часа.
Спешни екипи са изпратени на място
След получаването на сигнала към района са насочени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ.
Службите са реагирали незабавно, за да окажат помощ на детето и да обезопасят мястото на инцидента.
Детето е откарано в „Пирогов“
Пострадалото момиче е транспортирано в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“.
От лечебното заведение съобщиха, че детето е контактно и адекватно.
Към момента то преминава през подробни медицински прегледи и изследвания, за да бъде установено състоянието му и евентуалните травми.
Полицията изяснява причините
По случая работят служители на Първо районно управление на СДВР.
Разследващите установяват как точно е станал инцидентът и дали са били спазени всички мерки за безопасност в района.
Причините и обстоятелствата около падането тепърва ще бъдат изяснявани.
Още новини в категория Разследване
Последвайте ни в Telegram: https://t.me/p26news
БЪЛГАРИЯ
Почина Феим Чаушев
РАЗСЛЕДВАНЕ
Трима души убиха мъж, след като го бутнаха от Лъвов мост (СНИМКИ)
ИЗБРАНО ОТ P26
Скандал в P26: Бившият МВР шеф Георги Кандев живее в къща за 1 млн. евро, а съседи са му крупни родни олигарси
БЪЛГАРИЯ
Честит рожден ден на премиера Румен Радев!
ИНТЕРВЮ
Доставчикът, задържан след спора с Мирчев: Очаквам извинение (ВИДЕО)
СВЯТ
Лавров шокира: Ето кой е основният проблем между Русия и САЩ
РАЗСЛЕДВАНЕ
Инцидент в София: 12-годишно момиче падна в шахта
БИЗНЕС
Най-голямата загуба в историята? Мъск изгори 350 млрд. долара за броени дни
ГЛАСОВЕ
Васил Велев: Години наред вървим към пропаст, сега се прави опит за завой (ВИДЕО)
СПОРТ
Българските волейболисти летят нагоре след сензационна победа над Италия

